Koci konkurs :3

Kochani,

Już niedługo dzień kota (17 lutego!) oraz premiera Chronicles of Nyanya! Premiera tej gry będzie miała miejsce 16 lutego w godzinach wieczornych. Czy wiecie o czym jest ta gra pełna odniesień do popkultury? Jest to epicka opowieść o kotach w śmiesznych ubrankach. Jest pełna tyleż niespodziewanych co niesamowitych zwrotów akcji, dramatów jednostki uwikłanej w sidła przygodystycznego stażu studenckiego i przyjaznego pieczywa. Czegóż chcieć więcej?

Z okazji tych dwóch wspaniałych kocich dni wraz z autorką  Chronicles of Nyanya, Iloną Myszkowską (odpowiedzialną m.in. za Kawaii Scotland) mamy dla Was konkurs!

Prześlij nam swojego fantastycznego kota z mangą Waneko! Może ją czytać, może na niej leżeć, może ją mieć na głowie, cokolwiek 😉 Może być to rysunek, film, zdjęcie, zdjęcia przebrania, cokolwiek co można przesłać mailem. Bądźcie kreatywni 🙂

Dla dwóch najlepszych prac przewidujemy nagrodę w postaci zestawu: manga Waneko (sami będziecie mogli wybrać z listy wydanych już przez nas tytułów; do puli nagród nie wchodzi seria Do Adolfów, Sunstone) oraz klucz do gry Chronicles of Nyanya na platformie Steam.

Zasady jak zwykle są proste:

1. Przyjmujemy jedno zgłoszenie na osobę.

3. Prace należy wysłać na konkurs@waneko.pl

4. Prace konkursowe przyjmujemy do 15 lutego 2018 (do godz. 14:59:59)

5. Wysyłając zgłoszenie automatycznie zgadzacie się na publikację swojej pracy w naszych mediach społecznościowych!

6. Prace nie podpisane zostaną zdyskwalifikowane. BARDZO PROSIMY O PODPISYWANIE WIADOMOŚCI IMIENIEM I NAZWISKIEM (można dodać również nick)

Do dzieła, kochani!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.