Are you Alice # 1 już w sprzedaży

Niestety, ale z dzisiejszych dwóch premier najpewniej wyjdzie tylko jedna: Are you Alice? # 1, premiera 2 tomu Tasogare, niestety, przesunie się na jutro. Ale fani tej pierwszej mangi mają z czego się cieszyć, bowiem jej pierwszy tom właśnie trafił do sprzedaży, krótkie streszczenie fabuły poniżej:

Witajcie w Krainie Czarów, gdzie Królowa Kier decyduje o życiu i śmierci swoich poddanych, Szalony Kapelusznik ciągle się spóźnia, zaś Kot z Cheshire… Cóż, Kot robi co mu się żywnie podoba. W tym dziwnym świecie swoje miejsce próbuje znaleźć Alicja, lecz czy ktokolwiek jest w stanie znaleźć sens tam, gdzie go nie ma?

 

A teraz trochę informacji okołopremierowych:

 • AyA? # 1 można już kupić w naszym sklepie internetowym, do Empików dotrze za 2-3 dni, sklepy komiksowe/księgarnie specjalistyczne otrzymają swoje egzemplarze w piątek lub poniedziałek. Przypominamy, że ta manga (jak również wszystkie inne, jeżeli chodzi o nasze nowości) do odwołania nie jest dostępna w salonach sieci Matras.
 • Dla wszystkich zainteresowanych Are you Alice? mamy przykładowe strony z 1 tomu: LINK
 • Przedpłaty/prenumeraty wysyłamy dzisiaj, dotrą one do swoich adresatów za około 3-4 dni robocze.
 • A propos przedpłat: z racji na dłuższy niż zazwyczaj okres akceptacji materiałów nie wyrobiliśmy się z drukiem plakatów z Are You Alice, ale nic straconego! Wszyscy którzy zamówili przedpłatę na 1 tom lub prenumeratę na tomy 1-10 otrzymają swój plakat wraz ze swoim najbliższym zamówieniem/przedpłatą/prenumeratą (plakaty powinny dotrzeć do nas za trochę mniej niż tydzień), w przypadku gdyby ktoś nie miał żadnych kolejnych zamówień/przedpłat/prenumerat będziemy się kontaktować aby ustalić jak przesłać plakat.
 • Dodatkowo, wszystkie osoby które zamówią przedpłatę na 2 tom Are you Alice (a nie zamówiły przedpłaty na tom 1) wraz z 2 tomem również otrzymają w prezencie plakat.
 • Kolejny tomik Are you Alice? trafi do sprzedaży około 27 stycznia 2015 roku, jego przedpłatę (oraz przedpłaty na kolejne tomy) można zakupić na stronie naszego sklepu: LINK

PS. Mamy nadzieję, że fani Tasogare wytrzymają ten jeszcze jeden dzień… Uwierzcie, nam też nie jest z tego powodu fajnie i najchętniej powiedzielibyśmy kilka niecenzuralnych słów… Cóż, mamy nadzieję, że jutrzejszy termin będzie już tym prawdziwym LUB że zaskoczy nas jeszcze dostawa na chwilę przed końcem pracy.

WP_20141127_15_09_31_Pro

11 odpowiedzi na “Are you Alice # 1 już w sprzedaży”

 1. Łukasz.T pisze:

  O.o jaki błąd się pojawił na obwolucie Tasogare Otome x Amnesia?? jeśli można wiedzieć oczywiście:P nie mogę się doczekać gdy tomik trafi w moje ręce ^^

  • Waneko pisze:

   Na tyle obwoluty takie dziwne coś wyskoczyło, przy okazji… Tasogare # 2 jednak jutro… Uprzedzając – nas też to wkurza.

 2. SilveryFoxxx pisze:

  A ja czekam na Alicję, choć nie jestem tak do końca przekonana do tego tytułu 🙂

 3. Łukasz.T pisze:

  To wcześniejsza wiadomość była myląca trochę. Ehh oby jutro znów nie było wiadomości ze kolejny raz zostanie przesunięta premiera.

 4. Kirhan pisze:

  <3 Dziś Are you Alice? i dziś wróciłam do domu ze szpitala *^^* Jak dobrze móc świętować powrót 😉

 5. Kyokoro pisze:

  T-Tasogare Otome X Amnesia? T ^ T Okey…
  Może kupię Are you Alice? 😛

  Ps. Ładny plakat *O* Takie troszkę krwawe *O*

 6. Arisu15 pisze:

  Kocham was *O*

 7. Avlinn pisze:

  Hmmm… pomimo tego, że początkowo byłam raczej na nie, to po przeczytaniu przykładowych stron zaczynam się łamać… ach, gdyby tylko pieniądze dało się wyhodować w doniczce na oknie 😛

 8. NikoRetka pisze:

  Nareszcie AyA? ! Mam nadzieję, że uda mi się jakoś namówić mamę na kupno. Normalnie kocham ten tytuł xD

 9. Mariafox pisze:

  Czy będzie można jeszcze kupić pierwszy tom?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.