DOGS: Bullets and Carnage # 3 już w sprzedaży

W końcu, późno bo późno i po wielu trudach, trafiła do dostawa dobrych obwolut do 3 tomu mangi DOGS: Bullets and Carnage, dlatego w końcu możemy tą mangę sprzedawać i oficjalnie ogłosić jej premierę. Poniżej znajdziecie krótki opis tego, co znajdziecie w tym tomie:

Fruhlig, którą piekielne bliźniaczki wskazały na Naoto jako posiadaczkę poszukiwanego przez nią miecza, wraz z zastępem swych żołnierzy dokonuje ataku na pociąg. Mihai, będąc jednym z jego pasażerów, jest świadkiem krwawej rzezi dokonanej na niewinnych ludziach. Tymczasem Heine zdradza Badou swoją mroczną przeszłość…

A teraz garść informacji na temat tej premiery:

  • Manga jest już do kupienia w naszym sklepie internetowym, w Empikach/Matrasach pojawi się za 2-3 dni. Co do sklepów komiksowych, to otrzymają one swoje dostawy tego tytułu dopiero w poniedziałek (nie tyczy się to jednak Komikslandii i stacjonarnej Yatty, które jeszcze dzisiaj otrzymają swoje tomy, zapewne trafią do nich około godziny 14-15)
  • Przedpłaty i prenumeraty są właśnie pakowane i dzisiaj od nas wyjadą, powinny dotrzeć do swoich adresatów w przeciągu 2-3 dni roboczych.
  • 4 tomu DOSGów można się spodziewać w sprzedaży od 5-6 grudnia 2013, zrobimy wszystko, aby tym razem nie było żadnych opóźnień.
  • Przedpłata na 4 i kolejne tomy są dostępne w naszym sklepie internetowym: LINK

dogs3v2front

3 odpowiedzi na “DOGS: Bullets and Carnage # 3 już w sprzedaży”

  1. BB pisze:

    Najwyższy czas! Planujecie może wstawienie tej poprzedniej “źle” dobranej kolorystycznie obwoluty?:P

  2. Saju pisze:

    Nareszcie, zatęskniłam mocno za moim ukochanym Rammsteiner’em. ;_; <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.