Dragons Rioting # 2 już w sprzedaży

Gotowi na kolejne mocne uderzenie pod postacią nowego tomu mangi Dragons Rioting? Lepiej dla Was, żeby tak było, bo DR nie bierze jeńców – kolejna odsłona przygód Rintaro i jego prób przeżycia w Męskim Czyśćcu zabierze Was znowu na pole walki, jakim jest ta szkoła. Przed czyimi wdziękami będzie musiał się tym razem bronić Rintaro? W jakiej grze zdobędzie high-score? I czy jeżeli ktoś wygląda na mniej niż 18 lat, to czy może czuć się przy takiej osobie bezpiecznie? Więcej informacji znajdziecie poniżej:

Rintaro w dalszym ciągu walczy o życie w Liceum Męskiego Czyśćca. Jakby mało mu było kłopotów, dodatkowo musi użerać się z Ayane, która chce być jego… uczennicą. Poza tym, jak zmieni się jego życie, kiedy do toczącej się gry dołączy Meru, wyjątkowo uzdolniona (i niebezpieczna) dziewczyna? Po której stronie smoczych wojen opowie się główny bohater? Czy przebywanie w otoczeniu pięknych dziewczyn nie skończy się dla niego tragicznie?

A teraz zwyczajowe informacje okołopremierowe:

  • Dragons Rioting # 2 jest już do kupienia w naszym sklepie: LINK
  • W sklepach komiksowych/księgarniach/Empikach tomik pojawi się za około 1-2 dni robocze od dnia premiery.
  • Przedpłaty zostały już wysłane, dotrą do Was w przeciągu 2-3 dni roboczych.
  • Za dwa miesiące do sprzedaży trafi trzeci tom DR, przedpłatę na niego oraz kolejne tomiki z serii można znaleźć (i kupić) na stronie naszego sklepu: LINK

WP_20160224_15_13_55_Pro

 

Jedna odpowiedź do “Dragons Rioting # 2 już w sprzedaży”

  1. Łukasz.T pisze:

    Pozostaje czekać na listonosza ^^

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.