Kuroshitsuji # 15 już w sprzedaży

W samą porę aby móc go zabrać na konwent, na którym będziemy w ten weekend (Love 5, jakby ktoś nie wiedział 🙂 ) przybyła do nas dostawa Kuroshitsuji # 15! Co tym razem czeka na rzeszę fanów tej serii, gdy już upragniony kolejny tomik trafi w ich ręce?

Sebastian i Ciel zamieszkali w dormitorium elitarnej szkoły Weston College. Kamerdyner udaje nauczyciela… Zaś Pan ucznia… Tak rozpoczyna się ich przygoda w szkole rządzonej przez czterech prefektów, których mundurki w jaskrawych kolorach, wyróżniają się w tłumie.

Dodatkowo odpaliliśmy ankietę, w której wszyscy czytelnicy tej mangi mogą wyrazić swoje zdanie na temat tłumaczenia/zastosowanych czcionek/onomatopej oraz formatu. Podobne ankiety będziemy też uruchamiać przy okazji każdej kolejnej premiery, mamy nadzieję, że w ten sposób dowiemy się co Wam się podoba a co nie – dzięki temu nasze kolejne mangi będą coraz lepsze i lepsze! Aby ją wypełnić wystarczy kliknąć tutaj: LINK

 

A teraz garść informacji na temat premiery:

 • Kuroshitsuji # 15 można już kupić w naszym sklepie internetowym, w Empikach/Matrasach pojawi się za ok. 2-3 dni (przy czym w Matrasach może to potrwać trochę dłużej). Sklepy komiksowe/księgarnie specjalistyczne otrzymają swoją dostawę zapewne w poniedziałek.
 • Przedpłaty/prenumeraty wysyłamy dzisiaj, dotrą do swoich adresatów za około 3 dni robocze.
 • Kolejnego, 16, tomu Kuroshitsuji można spodziewać się w sklepach w okolicy 14 kwietnia 2014, zaś przedpłatę na wszystkie kolejne aż do 18-tki można znaleźć na stronie naszego sklepu: LINK

kuro15front

 

3 odpowiedzi na “Kuroshitsuji # 15 już w sprzedaży”

 1. neko pisze:

  Wow. Coraz wiecej ankiet ! Ale to fajnie lubie je <3

 2. Luna pisze:

  Manga która ma wejść za Kurosza jest dowolna czy ma być o podobnym gatunku/tematyce?

 3. Karollo pisze:

  Mam pytanie, jak zostanie u nas wydany tom 18, to jak myślicie drogie Waneko, ile będzie trzeba czekać na wydanie tomu 19 w Japonii, a następnie przetłumaczenie go i wydanie u nas w Polsce ? Czy jesteście w stanie to określić jakoś czasowo, głównie pod względem tego, czy musicie jakoś czekać na odzew od Japonii, zanim dostaniecie 19 do tłumaczenia ? 🙂 ( Mam nadzieję że w miarę zrozumiale napisałem :p )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.