Kuroshitsuji # 16 już w sprzedaży

Co prawda jeden dzień po terminie, ale na taką mangę jak Kuroshitsuji # 16 byłoby warto czekać nawet dłużej (ale spokojnie, nie planujemy żadnych obsuw, nawet tak drobnych jak ta teraz) Ale dość już o tym, co przyniesie ze sobą ten tom?

Istnieje tylko jeden sposób, aby Ciel dostał zaproszenie na nocne spotkanie herbaciane w Weston College – musi zostać wybrany spośród wielu uczniów biorących udział w Wielkich Mistrzostwach w Krykiecie. Na jasnozielonym trawniku na terenie szkoły rozpoczynają się treningi tryskających młodością reprezentantów poszczególnych akademików.

A teraz reszta informacji związanych z tą premierą:

 • Kuroshitsuji # 16 można już kupić w naszym sklepie internetowym, w Empikach pojawi się za ok. 3-4 dni. Sklepy komiksowe/księgarnie specjalistyczne otrzymają swoje egzemplarze w środę lub czwartek. Przypominamy, że ta manga (jak również wszystkie inne, jeżeli chodzi o nasze nowości) do odwołania nie będzie dostępna w salonach sieci Matras.
 • Przedpłaty/prenumeraty wysyłamy dzisiaj, dotrą one do swoich adresatów za około 3-4 dni robocze.
 • Kolejnego, siedemnastego, tomu tej mangi można spodziewać się w sklepach w okolicy 13-16 czerwca 2014, zaś przedpłaty są dostępne na stronie naszego sklepu: LINK

kuro16 front

6 odpowiedzi na “Kuroshitsuji # 16 już w sprzedaży”

 1. Lestat pisze:

  Kiedy zostanie ogłoszona kolejna nowość?

 2. mangi :) pisze:

  kolejna rzecz, którą muszę mieć, a która poczeka na mnie jeszcze długo…

 3. Cactus pisze:

  Trochę pomarudzę. Zauważyłam, że w ostatnich tomach Kuroshitsuji pogorszyła się jakość wydruku. Najbardziej widoczne jest to na okładkach rozdziałów, które w oryginale były kolorowe (tak jak np. w rozdziale 76). Bardzo przeszkadza to w odbiorze. Czy można coś z tym zrobić?

  • milla pisze:

   Ja obniżenie jakości wydruku zauważyłam na okładce. Czytałam tomik bez obwoluty, patrzę, a tu całe ręce mam upaprane czymś szarym. Czarny tusz z okładki rozmazał się i został mi na rękach 🙁 Logo wydawnictwa na grzbiecie obwoluty jest prawie niewidoczne.

   Jakby tego było mało, to po wyjęciu mojego egzemplarza z koperty zauważyłam, że dolne rogi obwoluty mają zdartą folię (wygląda to paskudnie, nawet moje stare mangi wyglądają lepiej i nie mają takich uszkodzeń).

 4. PSSystem pisze:

  Kurde, 23, a do mnie jeszcze nie dotarło :/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.