Obozy Otaku ^o^

Macie już pomysł na wakacje? My polecamy OTAKU CAMP – obozy dla pasjonatów mangi i anime oraz Japonii dawnej i współczesnej, organizowane przez zaprzyjaźnione Biuro Turystyki Orion.

Na czym to polega? Wyobraźcie sobie trzynastodniowy konwent w malowniczej miejscowości na skraju gór. Projekcje anime, UltraStar i DDR, warsztaty rysunku, kaligrafii i cosplayu, kuchnia japońska, nauka ubierania kimon, Droga Herbaty i sztuki walki, a przede wszystkim ludzie, którzy dzielą Waszą pasję. To właśnie obóz OTAKU.

Do wyboru pięć programów – przekrojowy program Otaku Camp oraz cztery programy tematyczne:

Otaku ART – dla zainteresowanych animacją i rysunkiem.

Otaku COSPLAY – dla chcących się podszkolić miłośników cosplayu.

Otaku KULINARIA –dla stęsknionych za smakiem japońskiej kuchni.

Otaku TRADYCJA – dla zauroczonych japońską tradycją i sztuką.

Najmłodszych miłośników Japonii – już od 10 roku życia – zapraszamy na program Otaku Junior, a pełnoletnich na wyjazd studencki.

W ofercie Oriona znajdziecie też taneczny obóz K-POP oraz fantastyczne obozy RPG/BATTLE/LARP dla miłośników gier fabularnych. Najłodszych, już 8-letnich uczestników, zainteresuje Kolonia dla Kreatywnych.

Dodatkowo BT Orion jako jedyne biuro w Polsce organizuje młodzieżowe wycieczki do Azji – Twoja Japonia i Twoja Korea. To niepowtarzalna okazja, żeby zwiedzić te kraje w towarzystwie rówieśników! Dorośli oczywiście też znajdą coś dla siebie 😉

Wszystkie informacje znajdziecie na www.btorion.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.