Obwoluta książki JAPONIA. Przewodnik osobisty

Kochani, tak prezentuje się obwoluta naszej niespodzianki grudniowej – książki “Japonia. Przewodnik osobisty”. Obwoluta będzie wydrukowana na pięknym papierze (takim jak w JW – Theo) z wycięciem, przez które będziecie mogli zobaczyć piękny wzór okładki książki.

JAPONIA. PRZEWODNIK OSOBISTY to niezwykły, bogato ilustrowany przewodnik po Japonii. Dwoje autorów – podróżnik i dziennikarz Alan Kępski oraz mieszkająca od 20 lat w Japonii, przewodniczka i organizatorka wypraw indywidualnych, Patrycja Yamaguchi opowiadają o przepięknych, niesamowitych miejscach, których próżno by szukać w zwykłych informatorach turystycznych.

“W Azji zawsze czułam się jak w domu”– pisze Patrycja Yamaguchi. – “Japonię pokochałam od pierwszego wejrzenia, ale nie jest to łatwa miłość. Ten kraj ma wiele twarzy. Im dłużej się w nim mieszka, tym bardziej staje się zagadkowy.”

Piękne zdjęcia pobudzą Waszą wyobraźnię. Dzięki inspirującym wywiadom odkryjecie nieznane Wam dziedziny tradycyjnej japońskiej sztuki, lub dowiecie się o nich więcej. Zajrzycie m.in. za kulisy teatru Takarazuka, udacie się śladami księżniczki Mononoke, zanurzycie się w gorących źródłach, poznacie stare obrzędy z Hokkaido, wczujecie się w atmosferę panującą w małych miasteczkach, ale również niemal usłyszycie gwar tokijskiej ulicy, poczujecie zapach typowych japońskich potraw.

Ale zanim sięgniecie po tę książkę, spróbujcie się zastanowić czy jesteście gotowi spojrzeć na Japonię nie tylko swoimi oczami. Może warto, bo w tak bogatej kulturze zawsze znajdzie się coś, czego jeszcze nie wiemy, a poza tym, jak pisze Alan Kępski:

“Podróżowanie po Japonii daje możliwość spojrzenia na życie z dystansu niezbędnego do samoakceptacji. Obcowanie z kulturą Japonii okazało się dla mnie nauką pokory i szacunku dla tradycji i wytrwałości, a także drogą do duchowej równowagi. Wierzę, że podróż do Japonii zmieni także Wasze życie.”

Premiera już 18 grudnia! Przedpłaty możecie zamawiać tutaj: KLIK

Co sądzicie o tej obwolucie? Kto z Was czeka na tę książkę? 🙂

3 odpowiedzi na “Obwoluta książki JAPONIA. Przewodnik osobisty”

 1. aga93 pisze:

  Ja czekam xD
  Pan listonosz się nanosi w grudniu. Sześć prenumerat. Mój rekord xDDD

  • TMii pisze:

   Spokojnie, oni tam na poczcie myślą. Listonosz pewnie przyjdzie tylko raz w styczniu XDD

   Nie no, żart 🙂

   • aga93 pisze:

    Spoko. Ja mam super listonosza, wątpię tylko w Pocztę Polską.
    A prenumerat będzie sporo. Oprócz Waneko mam jeszcze po prenumeracie u JPFu i Dango, no i grudniową-niewiadomą u Jg XDDD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.