Obwoluta Special A # 16

sa 16 jacketObwoluta Special A # 16, czyli przedostatniego tomu z tej serii. Planowana premiera to 28 lipca, przedpłatę na ten oraz na ostatni tomik można znaleźć tutaj: LINK

17 odpowiedzi na “Obwoluta Special A # 16”

 1. Wera pisze:

  Drogie Waneko,
  Chciałam zapytać się dlaczego mangi nie są owinięte folią tak jak np.: “Rewolucja według Ludwika” Jpf-u? Ostatnio jak byłam w Empiku, aby kupić “Rock na szóstkę” każda manga miała albo pobrudzone strony albo wygniecione. Naprawdę to zniechęca, a ja nie chciałabym kupować mang, które są czytane przez inne osoby. Ja rozumiem, że są osoby skąpe i nie chcą wydawać pieniędzy, ale niech pomyślą o innych, o tych którzy je kupują. Uważam, że taka folia byłaby naprawdę dobra. Ludzie wiedzieliby kto czytał jakąkolwiek mangę i braliby te owinięte i nieotworzone.
  Pozdrawiam
  Wera

  • Accel pisze:

   Niestety mam ten sam kłopot, więc podpisuję się pod apelem Wery.

  • Sumomo pisze:

   To naprawdę nie byłby głupi pomysł, bo ja od dawna też myślałam o czymś takim z uwagi na bezpieczeństwo tomików. Wystarczy, że kiedyś jak jeszcze był do kupienia Beast Master w Matrasie(w Empiku nie było), to zamiast kupić podziękowałam, bo kiepsko wyglądał i zamówiłam. A jeśli już nawet miały by jakieś być otwarte, to pojedynczy egzemplarz, do wglądu dla czytelnika. Choć z drugiej strony, niektórzy przeczytają, odkładają i są po lekturze(jak powyżej napisała Wera-są skąpi, ale nie koniecznie… bo niektórych zapewne nie stać na tomiki), po czym nie kupują. Cóż, po to wydawnictwa dają przykładowe strony, by zobaczyć kreskę, sceny i dialogi. A jeśli to za mało, to trudno. Ja od razu zawsze wiem, czy dany tytuł kupię czy nie, bo mam swoje wytyczne do osobistej akceptacji.

   • Sumomo pisze:

    JPF i Taiga(od samego początku trwania wydawnictwa), dbają o swoje tomiki i zabezpieczają. Może Waneko powinno zastanowić się nad tym i też pójść w tym kierunku. Przypuszczam, że zmniejszyła by się ilość zniszczonych tomików i Outlet, by też kiedyś trochę opustoszał.

  • Adriana pisze:

   Zdaje się, że Waneko oprawia w folię mangi, których nie powinny oglądać zbyt młode oczy (NHK, Battle Royale).

  • Suechan pisze:

   Zgadzam się z powyższymi. Dlaczego mangi nie mają folii? To przez obwolutę? Już prędzej wolałabym zrezygnować z obwoluty, aby tylko mieć ładne, niezniszczone mangi na półce. ; ; I co raz więcej moich znajomych ma takie same zdanie. Dzisiaj zamówiłam Kagen no tsuki i aż strach pomyśleć w jakim będą stanie, a w matrasie (tak, wiem że już nie będzie tam mang) były w strasznym stanie…………….

 2. Kyokoro pisze:

  Zgadzam się! Bo ja miałam podobne sytuacji! Poszłam aby kupić Manga Ao No Exorcist 2 tom do Empika, i zobaczyłam… wygniecione, zniszczone. Oczywiście opuściam Empika, póżniej dzień pojechałam do inne Empika i tez tam są manga wygniecione, zniszczone. (Kupiłam manga który ma najmniejszy zniszczone) musiałam kupić bo moje rodzice nie pozwoliły mi zamawiać w sklep internetowym. ( Pózniej kilka miesiący pozwoliły mi zamawiać)
  Popieram się ten pomysł.
  A te ludzie który czytają manga w Empika zamiast kupować są dla mnie chamskie.

 3. Lestat pisze:

  Kiedy zostanie ogłoszona kolejna nowość listopadowa?

 4. Lisette pisze:

  ogłosicie jakąś nowość na Animatsuri?

 5. Normi-chan pisze:

  Śliczna obwoluta ^^ szkoda, że kolejna fajna manga mi się kończy 🙁 a te nowości, które ogłosiliście nie planuje kupować (choć może z rozpaczy zacznę zbierać DM xD), więc nadal czekam na tytuł dla siebie 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.