Obwoluta Vampire Knight # 17

vampire knight 17 jacket v5

Obwoluta długo wyczekiwanego Vampire Knight # 17, tomik będzie dostępny w sprzedaży w pierwszej połowie marca 2013 zaś przedpłata trafi do sprzedaży w naszym sklepiku od połowy lutego.

7 odpowiedzi na “Obwoluta Vampire Knight # 17”

 1. Sumomo pisze:

  Hura, zapowiedź 17 tomu VK. Już nie mogę się doczekać. Kiedy będzie premiera 18 tomu w Japonii, a potem w Polsce?

  • Waneko pisze:

   18 tom zapewne ukaże się w Japonii za dwa/trzy miesiące, ale to tylko wstępne dane. Postaramy się aby w Polsce premiera była jak najszybciej, ale to nie zależy tylko od nas.

 2. Isa pisze:

  Czy autorka coś wspominała na ilu tomach zakończy VK? Na około 20 czy więcej?

 3. Haayomi pisze:

  Nareszcie 🙂 Planuję zakupić – tak jak poprzednie tomy, ale jestem ciekawa ile rozdziałów będzie mieć ten tom. Poprzednie miały zazwyczaj 4 – 6 , a co do 17 tomu to obiła mi się o uszy niewyobrażalna dla mnie liczba jeśli chodzi o rozdziały ( 10? – o.O ). Cóż, pozostaje jedynie czekać :3

 4. Sumomo pisze:

  No to koniec bliżej, niż dalej. Poza tym poczekamy zobaczymy 🙂 . Chciałabym, żeby Yuki była z Zero ^^ . I jednocześnie boje się, że wybierze Kaname :<.

  Jak już pisałam wcześniej nie mogę się doczekać tomu 17,a co dopiero 18, który pewnie będzie przez was wydany około jesień/zima.
  A właśnie coś poza tym tematem czy Dengeki Daisy, będzie w drugiej połowie marca, czy tak jak VK w pierwszej?

 5. shironeko pisze:

  Haayomi, to niemożliwe by w jednym tomie było 10 rozdziałów. Każdy z nich liczy 30-40 stron, więc byłaby to niemała cegiełka. Jestem na bieżąco ze skanlacjami, wychodzi mniej więcej 5 czy 6 rozdziałów do przodu od wydawanego w japonii tomu. Także w tym miesiącu, jeśli dobrze liczę wyjdzie drugi rozdział do 19 tomu. W styczniu była też coś wzmianka, że w marcu ma być już final arc i na tym koniec :c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.