Pomysł na wakacje?

Macie już pomysł na wakacje? Jeśli nie, z przyjemnością przypominamy Wam o OTAKU CAMP – obozach dla prawdziwych pasjonatów mangi i anime oraz Japonii dawnej i współczesnej, organizowanych przez zaprzyjaźnione Biuro Turystyki ORION.

Na czym to polega? Wyobraźcie sobie trzynastodniowy konwent w malowniczej miejscowości na skraju gór. Projekcje anime, UltraStar i DDR, warsztaty rysunku, kaligrafii i cosplayu, kuchnia japońska, nauka ubierania kimon, Droga Herbaty i sztuki walki, a przede wszystkim ludzie, którzy dzielą Waszą pasję. To właśnie obóz OTAKU ^^

Do wyboru pięć programów – przekrojowy program Otaku Camp oraz cztery programy tematyczne:

  • Otaku ART – dla zainteresowanych animacją i rysunkiem.

  • Otaku COSPLAY – dla chcących się podszkolić miłośników cosplayu.

W tym roku także coś specjalnego dla młodszych miłośników Japonii – program Otaku Junior dla grupy wiekowej 10 – 12 lat!

W ofercie Oriona znajdziecie też taneczny obóz K-POP dla fanów koreańskiej sceny muzycznej oraz fantastyczne obozy RPG/BATTLE/LARP dla miłośników fantastyki oraz gier fabularnych. Najmłodszych, bo już 8-letnich uczestników zainteresują Kolonie dla Kreatywnych, natomiast starszych wyjazdy studenckie.

BT Orion jest też jedynym biurem organizującym (pop)kulturowe wycieczki do Azji – Twoja Japonia i Twoja Korea. To niepowtarzalna okazja, żeby zwiedzić te kraje w towarzystwie rówieśników!

Aktualności warto śledzić przez facebooka na fanpage’ach OTAKU, RPG i K-POP.

Rezerwacji można dokonać przez formularz na stronie, mailowo na adres btorion@btorion.pl lub telefonicznie pod numerem (22) 668 85 07 lub 512 385 672.

Serdecznie polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.