Przesunięcie premiery Gangsta # 1

Znowu (ostatnio tak było “z okazji” przesunięcia premiery Adolfa) musimy Was zasmucić – premiera Gangsta # 1 musiała zostać przesunięta na marzec 2016. Kiedy dokładnie? Dlaczego? #cotowanekoostatnioodstawia? Już tłumaczymy: od dwóch tygodni tomiki są już wydrukowane i czekają na wysyłkę do Empików i na zamówienia ze sklepów, kilkanaście sztuk jest już nawet w naszej redakcji i wyglądają one naprawdę fajnie (co się dziwić, w końcu to Gangsta). Opóźnienie wynika stąd, że na prośbę autorki każdy tomik Gangsty musi trafić najpierw w jej ręce. Oczywiście wysłaliśmy do niej paczkę tak szybko jak tylko się dało, ale… coś się dziwnego stało. Paczka nadal jest “w drodze”, staramy się dowiedzieć gdzie dokładnie teraz przebywa i kiedy dotrze do miejsca swojego przeznaczenia (w najgorszym przypadku wyślemy ją raz jeszcze). Głupia sytuacja, nietypowa nawet, ale tak właśnie jest.

Rzecz jasna manga będzie miała swoją premierę tak szybko, jak to tylko możliwe (poinformujemy Was, kiedy to się stanie), zaś na pocieszenie dodamy, że “dzięki” temu w naszym sklepie znowu można kupić przedpłatę na tom 1 oraz prenumeratę na tomy 1-7 (LINK). Mamy nadzieję, że tą informacją nie zepsuliśmy Wam za bardzo nastrojów i że niedługo wszyscy będziemy mogli się cieszyć z posiadania 1 tomu Gangsty w swojej kolekcji.

Sad2

5 odpowiedzi na “Przesunięcie premiery Gangsta # 1”

 1. Łukasz.T pisze:

  Hmm „ paczka jest w drodze” albo ktoś się nie bał i ją zwinął:P

 2. Transistor pisze:

  “Oczywiście wysłaliśmy do niej paczkę tak szybko jak tylko się dało, ale… coś się dziwnego stało”
  Następnym razem zainwestujcie w EMS, albo kuriera, bo osiołek rzeczywiście czasem może zabłądzić… Koszt marginalny jak na działalność wydawnictwa, a na pewno mniejszy niż straty spowodowane miesięczną obsuwą… Cóż, trzeba będzie zmodyfikować zamówienie na Gildii.

 3. Kinga pisze:

  Smutno :(( Ale to nie wasza wina, no co zrobić…

 4. Porzeczka pisze:

  Nie wasza wina 🙂 Mam nadzieję,że paczka się znajdzie swoją drogę do celu. I dziękuję za 2 tom Dragons rioting ^^ a i jesteście moją najlepszym wydawnictwem Waneko ♥ kocham was ^^

 5. PSychoxs pisze:

  Ech ;_; A ja złożyłam zamówienie z pierwszym tomikiem… Troszkę sobie poczekam T^T

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.