Special A # 13 już w sprzedaży

Special A  # 13, nasza ostatnia premiera tego miesiąca, jest już u nas. Czego można spodziewać się po fabule w tym tomiku przygód Hikari, Takishimy, reszty SA i pozostałych bohaterów?

Dziadek Keiego jest zdeterminowany, aby kontrolować życie swojego wnuka, dlatego ściąga go do Londynu i zamierza publicznie ogłosić nie tylko przejęcie przez niego firmy, ale również… jego zaręczyny z Alisą! Hikari i reszta SA ruszają mu na ratunek, jednak Aoi zrobi wszystko, co w jego mocy, aby nie przybyli na czas.

A teraz reszta informacji o tej premierze:

 • Special A # 13 można już kupić w naszym sklepie internetowym, w Empikach/Matrasach pojawi się za ok. 2-3 dni (przy czym w Matrasach może to potrwać trochę dłużej). Sklepy komiksowe/księgarnie specjalistyczne otrzymają swoją dostawę zapewne we wtorek/środę.
 • Przedpłaty wysyłamy dzisiaj, dotrą do swoich adresatów za ok. 3 dni robocze.
 • Kolejnego, czternastego, tomu SA można spodziewać się w sklepach w okolicach 26 marca 2014, zaś przedpłatę na wszystkie kolejne tomy aż do 17 można znaleźć na stronie naszego sklepu: LINK

sa13front

4 odpowiedzi na “Special A # 13 już w sprzedaży”

 1. Haliss pisze:

  No nie wiem czy ostatnia. Zazwyczaj Pandora wam się wpycha nie w ten miesiąc co powinna ; )

  • Waneko pisze:

   Niby tak (i w tym miesiącu też tak będzie, po prawdzie, mamy to już potwierdzone) ale wszyscy traktujemy Pandorę 9 jako tytuł lutowy – nie będziemy jej zachęcać bo jeszcze się rozochoci i z ostatniego dnia miesiąca zacznie się przesuwać na połowę lub, broń boże tucholski, na początek…

 2. Normi-chan pisze:

  No to wreszcie będę już mogła kupić SA razem z DD i AnE 😀

 3. K pisze:

  O, lecę kupić!
  BTW, widziałam coś takiego ostatnio jak S.A. Street Fight, to chyba jakiś dodatkowy poboczny tomik o przygodach S.A. Na razie na skanlacjach jest jeden rozdział. Byłoby możliwe wydanie 1 tomiku, gdyby takowy się ukazał w Japonii w całości?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.