Vampire Knight 11 już w sprzedaży!

W naszym sklepiku można już kupić jedenasty tom Vampire Knight. Jest to tom wyjątkowy, bowiem przedstawia on wydarzenia których nie było w anime, tak więc od tego tomu aż do końca serii którzy oglądali anime wkraczają na na całkiem nieznane terytorium. A o czym opowiada najnowszy tom Vampire Knight?

Yuki przebywając u boku Kaname odkrywa swoja przeszłość i coraz głębiej zanurza się w mroczny świat Wampirów Czystej Krwi. Jej starszy brat chroni ją przed zewnętrznym światem, więc dziewczyna nie jest świadoma ogromnych zmian jakie w nim zachodzą. Nocne klasy zostaja rozwiązane, uczniowie szkoły KUROSU rozjeżdżają się w różne strony a Zero z coraz bardziej morderczą zawziętością morduje wampiry… Kaname stara się zmienić wampirzą społeczność, idą nowe, ale czy lepsze czasy?

Zapraszamy do zamawiania VK 11 w naszym sklepiku, dodatkowo dnia dzisiejszego wysłane zostaną prenumeraty  i przedpłaty.

4 odpowiedzi na “Vampire Knight 11 już w sprzedaży!”

  1. Kona-chan pisze:

    A kiedy będzie można kupić w empikach? 😉

  2. Senri pisze:

    Poniedziałek lub wtorek? To bardzo fajnie. Ostatnio wasze wydawnictwo bardzo dobrze ( świetnie) spisuje się z dostarczaniem mang do empiku. Nie to co JPF. Dzięki za wydanie tomu 11 (: Uwielbiam tę mangę. I życzę miłej pracy nad tą i innymi tytułami. Naprawdę staje cie się wydawnictwem nr 1 w polce (:

  3. Chinatsu pisze:

    Mam nadzieję że ciekawe będzie 😀 Aż się nie posiadam ze szczęścia że już jest ; 3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.