Vampire Knight # 18 już w sprzedaży

W końcu dotarliśmy do tego momentu – oto z drukarni dotarł do nas przedostatni, osiemnasty, tom mangi Vampire Knight. Poniżej znajdziecie krótki opis tego tomu:

Aby nie dopuścić do zagłady Wampirów Czystej Krwi, Yuki w końcu sprzeciwia się Kaname. W tym samym czasie Zero postanawia ostatecznie rozprawić się ze swoim wrogiem. Tymczasem coś niepokojącego dzieje się z substancją, z której stworzono antywampirzą broń.

A teraz podstawowe informacje dotyczące tej premiery:

 • Manga jest już do kupienia w naszym sklepie internetowym, w Empikach/Matrasach pojawi się za ok. 2 dni. Co do sklepów komiksowych i księgarni sprzedających mangi to tomiki pojawią się u nich za 2 dni.
 • Przedpłaty zostaną niedługo spakowane i wyślemy je jutro z samego rana.
 • Z racji tego, że tom 19 nie ukazał się jeszcze w Japonii i nie dysponujemy przybliżoną datą premiery na razie nie uruchomiamy przedpłaty na ten tom. Jak tylko sytuacja się zmieni to damy Wam znać.

VK_18_front

11 odpowiedzi na “Vampire Knight # 18 już w sprzedaży”

 1. gąsienica pisze:

  Wreszcie Yuki – po 18 tomach sprzeciwiasz się Kaname. Brawo.

 2. Shinonome pisze:

  Przedostatni tom… szybko to zleciało xD Ja aktualnie mam 10 tomów, ale na pewno do końca roku postaram się uzbierać całość. Będzie mi smutno, bo Vampire Knight było moją pierwszą mangą 🙁

  • Sumomo pisze:

   Oj tak, VK jest też i moją pierwszą mangą, którą zaczęłam kupować i bardzo ją polubiłam :). Choć zaczęłam kupowanie od 15 tomiku, to w jak najszybszym tempie uzupełniłam braki i teraz kupuję na bieżąco :D. Co do okładki, jest po prostu świetna, choćby ze względu na to, że Yuuki i Zero są na niej razem i tak blisko ^^. Jestem ciekawa jak będzie wyglądać okładka ostatniego tomiku :D.

   • Sumomo pisze:

    Ps. Pozostaje odczekać kilka dni i lecieć kupić ten tomik :D. I niestety na ostatni, wszyscy trochę sobie poczekamy :(.

 3. safira21 pisze:

  A czy jest szansa, że data premiery ostatniego tomu będzie taka sama jak w Japonii?

  • Waneko pisze:

   Raczej nie, z nieznanych nam powodów strona japońska chce zaczynać rozmowy dotyczące nowych tomów dopiero w momencie ukazania się ich w Japonii, przez to polska premiera opóźnia się o jakieś 2-3 miesiące (zdobycie licencji, dostarczenie materiałów, produkcja, akceptacje, tłumaczenie no i druk)

 4. Alice pisze:

  Z góry przepraszam, że pytam o to właśnie tu, ale ja w sprawie mangi Pandora Hearts. Otóż są dwa ”dodatkowe” tomiki – 8.5 oraz 13.5 – czy one także będą wydane? Uwielbiam tą serię i pytam, ponieważ nie wiem czy czekać, czy zaopatrzyć się w importy. Za odpowiedź dziękuję C:

  • Alice pisze:

   Tom 8.5 oraz 18.5, nie 13.5 Mój błąd ^^

   • Sumomo pisze:

    Jeśli dobrze pamiętam, to nasze szanowne Waneko było już kiedyś pytane o te dwa tomiki. I z tego co pamiętam, to odpowiedziało, iż te, że tak powiem 2 dodatkowe tomiki nie będą przez nich wydane.

 5. nevinowa pisze:

  Nareszcie moje ukochane VK *o* nie mogę się kiedy w końcu wpadnie w moje łapki ;3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.