Vitamin już w sprzedaży!

Dzisiaj dotarła do nas z drukarni dostawa naszej najnowszej mangi z serii Jednotomóki Waneko – Vitamin. Jeżeli nie boicie się trudniejszych tematów podczas lektury mangi, to ten tytuł (opowiadający o tym, jak łatwo stać się obiektem drwin oraz prześladowania całej klasy i jak zmienia się życie ofiary) powinien Wam się spodobać. Manga została wydana, rzecz jasna, w powiększonym formacie (tak jak inne Jednotomówki), więcej na jej temat przeczytacie poniżej:

Szkoła nie zawsze jest miłym miejscem – chyba większości z nas nie trzeba tego mówić. Czasami wystarczy jedna rzecz, aby życie któregoś z uczniów zmieniło się w piekło a wszyscy dotychczasowi „przyjaciele” i „koledzy” zwrócili się przeciw niemu. O tym właśnie opowiada „Vitamin” – o dziewczynie, która z dnia na dzień staje się obiektem okrutnych kpin i zaczepek, o jej prześladowcach, o obojętności rodziców i nauczycieli. Czy głównej bohaterce uda się znaleźć w sobie siłę, aby się podnieść i walczyć?

A teraz zwyczajowe informacje okołopremierowe:

 • Vitamin jest już do kupienia w naszym sklepie: LINK
 • W sklepach komiksowych/księgarniach/Empikach tomik pojawi się za około 1-2 dni robocze od dnia premiery.
 • Kolejna manga z serii Jednotomówki Waneko będzie mieć swoją premierą już za dwa miesiące, jest to nastrojowy horror Forest of Lore, przedpłaty można znaleźć tutaj: LINK

wwwp

4 odpowiedzi na “Vitamin już w sprzedaży!”

 1. Mayuri pisze:

  Czekam <3
  Moje zamówienie zmieni status na wysłane jeśli zamieniłam je z innym tytułem?

 2. Roshin pisze:

  Z wielką chęcią dołączam Vitamin do kolekcji. 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.