Wanekowe wieści majowe + zmiany w systemie prenumerat

Tradycyjnie podajemy wam nasze plany wydawnicze (i nie tylko) na dany miesiąc.

 

Nasze premiery:

 

 • Battle Royale # 02 – ok. 7 maja
 • Miłość krok po kroku # 09 – 10 maja
 • Dengeki Daisy # 03 –  16 maja
 • Vampire Knight # 13 – 16 maja
 • Pamiętnik Kociłapki # 04 – koniec maja

 

Konwenty na których będziemy:

 

 • Magnificon Expo –  19-20 maja, Kraków

 

Inne sprawy:

 

 • Dziękujemy za wszystkie prace nadesłane na konkurs N.H.K. Wyniki konkursu postaramy się ogłosić ok. 8 maja.
 • Wciągu tego miesiąca możecie się spodziewać pojawienia się możliwości kupowania naszych mang outletowych poprzez nasz sklepik, co na pewno ucieszy tych wszystkich, którzy nie mieszkają w Warszawie albo dla których dojazd do naszej siedziby jest zbyt kłopotliwy.

Wprowadzamy spore zmiany w naszych prenumeratach, mianowicie znikną zestawy prenumerat w stylu “Kuroshitsuji 5-6” (do tej pory po premierze danej mangi, jej prenumerata była zmieniana z, przykładowo, Prenumerata Special A 1-9 na Prenumerata Special A 2-9.

W wyniku zmian dla nowych mang do kupienia będą tylko dwa zestawy prenumerat, co najłatwiej będzie przedstawić na przykładzie “Welcome to the N.H.K.” Aktualna prenumerata na tomy 1-8 będzie obowiązywała do dnia premiery pierwszego tomu i zostanie zastąpiona przez prenumeratę na tomy 2-8, która to zniknie w chwili prenumeraty 2 tomu. Prenumerata 1-8 jest skierowana dla fanów N.H.K., którzy już teraz są pewni, że będą tą mangę kupowali. Prenumerata 2-8 zostanie dodana z myślą o osobach, które czekają na premierę 1 tomu by dopiero wtedy wyrobić sobie opinię na temat tej mangi i ewentualnie wykupić prenumeratę.

Oczywiście opcja kupna poszczególnych tomików w przedpłacie pozostanie dostępna a zmiany nie dotkną tych, którzy już mają wykupione prenumeraty.

Co do serii takich jak Kuroshitsuji, których prenumerata nie obejmowała wszystkich tomików  ( w przypadku Kurosha – tomy 1-6), to w chwili gdy wydamy ostatni tom objęty prenumeratą do sklepiku zostanie dodana opcja wykupienia nowej na kolejne kilka tomików.

 

 

4 odpowiedzi na “Wanekowe wieści majowe + zmiany w systemie prenumerat”

 1. bidubi pisze:

  A czy nadal można przyjść i osobiście zakupić tomiki outletowe? We wcześniejszym newsie była mowa o 30 kwietnie, że do tego dnia będzie można kupować:) Jakoś nie miałem czasu do Was pojechać:)

  • Waneko pisze:

   Właściwie to za każdym razem możemy pokazać nasze zbiory outletowe i można je kupować, po prostu do 30 były one bardziej wyeksponowane. Tak więc można nadal śmiało do nas wpadać i kupować outlety.

 2. kuro pisze:

  Czyli nie będzie kuroshitsuji 5?Bo nie za bardzo rozumiem….;d

 3. gg gonia pisze:

  @kuro, Kuroshitsuji wychodzi raz na 2 miesiące, skoro wyszedł w kwietniu czemu miałby wyjść w maju? to logiczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.